Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
