Sector Radix Starter (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: مساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
