Sector Radix Starter (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
