Sector Radix Starter (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu
