Sector Radix Starter (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold
