Sector Radix Starter (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
