Sector Radix Starter (1.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Search
es: Buscar

en: Help
es: Ayuda

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Skip to navigation
es: Ir a la navegación

en: Hero
es: Encabezado
