Sector Radix Starter (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Notices
eu: Oharpenak / Gertakariak
