Sector Radix Starter (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Notices
fr: Avis

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Pre-header
fr: Pré-entête
