Sector Radix Starter (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי
