Sector Radix Starter (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Pre-Content
hu: Tartalom előtti

en: Pre-header
hu: Fejléc előtti
