Sector Radix Starter (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale
