Sector Radix Starter (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動
