Sector Radix Starter (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
