Sector Radix Starter (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan
