Sector Radix Starter (1.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
