Sector Radix Starter (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści
