Sector Radix Starter (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Hero
sv: Herobild
