Sector Radix Starter (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla
