Sector Radix Starter (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
