Sector Radix Starter (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf
