Sector Radix Starter (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
