Sector Radix Starter (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
