Sector Radix Starter (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama
