Sector Radix Starter (1.0.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Search
no: Søk

en: Help
no: Hjelp

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Sidebar
no: Sidestolpe

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Pre-header
no: Innhold før topptekst
