Sector Radix Starter (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Hero
ru: Кадр-герой

en: Pre-header
ru: Перед Шапкой
