Sector Radix Starter (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
