Sector Radix Starter (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Notices
uk: Нотатки

en: Sidebar
uk: Панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Hero
uk: Герой

en: Pre-header
uk: Передзаголовок
