Sector Theme (1.1.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Notices
fr: Avis

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Facet
fr: Facette

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Current page
fr: Page courante

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Manifest
fr: Manifeste

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
