Sector Theme (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Hero
sv: Herobild

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
