Sector Theme (2.0.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Responsive base theme for Drupal.
sk: Responzívna základná téma pre Drupal.

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
