Sector Theme (2.0.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
