Sector Theme (2.0.2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Notices
uk: Нотатки

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Facet
uk: Фасет

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Hero
uk: Герой

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
