Secure nodes (1.0.0) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Administration
es: Administración

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Updated
es: Actualizado

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Custom
es: Personalizado

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Sort by
es: Ordenar por

en: author
es: autor

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Protected Nodes
es: Nodos protegidos

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Find and manage content.
es: Encontrar y administrar contenido.

en: Find and manage content
es: Encuentre y gestione el contenido
