Secure nodes (1.0.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.
