Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Protected Nodes
da: Beskyttede indholdselementer

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Find and manage content.
da: Find og håndtér indhold.

en: Asc
da: Stigende

en: Find and manage content
da: Find og håndtér indhold
