Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
