Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър
