Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: Time
af: Tyd

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: User account
af: Gebruikersrekening
