Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Action
ar: إجراء

en: Time
ar: الوقت

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Details
ar: التفاصيل

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: User account
ar: حساب المستخدم
