Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Time
az: Vaxt

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Details
az: Detallar

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: User account
az: İstifadəçi hesabı
