Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Action
be: Дзеянне

en: Time
be: Час

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Details
be: Падрабязна

en: User account
be: Рахунак карыстальніка
