Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Details
bs: Detalji
