Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Action
ca: Acció

en: Time
ca: Hora

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Details
ca: Detalls

en: Security
ca: Seguretat

en: User account
ca: Compte d'usuari
