Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Action
de: Aktion

en: Time
de: Zeit

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Security
de: Sicherheit

en: User Status
de: Benutzer-Status

en: User account
de: Benutzerkonto

en: Clear all
de: Alles abwählen

en: Log ID
de: Protokoll-ID

en: Time window (seconds)
de: Zeitfenster (in Sekunden)
