Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
