Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: Time
fi: Aika

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Security
fi: Turvallisuus

en: User account
fi: Käyttäjätili
