Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Time
fr: Heure

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Details
fr: Détails

en: Security
fr: Sécurité

en: User Status
fr: Statut de l'utilisateur

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Log ID
fr: Identifiant (ID) du journal
