Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Action
gl: Acción

en: Time
gl: Hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Details
gl: Detalles

en: Security
gl: Seguranza

en: User account
gl: Conta de usuario
