Secure Password Reset Log (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Action
hr: Akcija

en: Time
hr: Vrijeme

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Details
hr: Detalji

en: User account
hr: Korisnički račun
